Liga Padla FAMILY/KIDS

Sposób na jakościowy czas z dzieckiem? Liga Padla Family/Kids!

Jest wspólna rozgrzewka, gra i trening. Dzieci grają z dziećmi, rodzice z rodzicami, dzieci z rodzicami. Wszystkie konfiguracje dozwolone! 

Kiedy odbywa się liga?

Co czwartek, od godziny 19.15 do 21.00 w Fabryce Energii. 

Czego się spodziewać?

Rozpoczynamy wspólną rozgrzewką na 1 korcie. Następnie ustalamy format rozgrywek i… gramy! Jeśli są przerwy w grze, to douczamy się taktyki i techniki uderzeń. Nie ma czasu na nudę!

Kto może grać?

Jak tylko twoja pociecha może wymachiwać rakietą- przychodźcie! Przykładowe pary to rodzice z dziećmi, dzieci z dziadkami, rodzeństwo, partnerzy. 

Jak się zapisać?

By zapisać się na ligę, musisz zarejestrować się na stronie Best of 5  a następnie kliknąć przycisk „ZAPISZ SIĘ” i go potwierdzić. 

Jeśli korzystasz z aplikacji Best of 5: BE5T, link do zapisów znajdziesz wyszukując klub „Fabryka Energii”, a następnie klikając w ikonę Pucharu oznaczającą wydarzenia w klubie. Wybrać odpowiednią pozycję i ponownie klikając „ZAPISZ SIĘ” i potwierdzić „TAK, będę”. 

Jeśli na stronę Best of Five przechodzisz ze strony Fabryki Energii, kliknij „REZERWUJ„, a następnie w „Kalendarz„.  Wybierz interesujące cię wydarzenie i kliknij „ZAPISZ SIĘ”.   

DO ZOBACZENIA NA KORCIE!

Facebook
Twitter
Email

DARMOWA GODZINA GRY W PADLA

Zostaw nam swój email – dostaniesz godzinę gry w padla za darmo.

Zapisując się zgadzasz się na przesyłanie komunikacji marketingowej zgodnie z Polityką Prywatności.