PADEL - SZCZECIN

Zagraj w hali przy ul. Łukasińskiego 112 w Szczecinie!

SPRÓBUJ NOWEGO SPORTU

Padel gwarantuje doskonałą zabawę i sportowe emocje już od pierwszego uderzenia. Jest dużo łatwiejszy od tenisa i mniej wymagający fizycznie od squasha. Na korcie są 4 osoby, więc to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu. Uczymy jak grać i zapewniamy sprzęt.
Jesteśmy jedynym miejscem w Szczecinie i jednym z pierwszych w Polsce, gdzie możesz spróbować nowego sportu. Przyjdź do nas, poczuj MOC PADLA i naładuj się pozytywną energią!

W padla mogą grać wszyscy, bo to bardzo prosta gra. Każdy jest w stanie się nauczyć uderzeń, serwowania i zasad już podczas pierwszej godziny spędzonej na korcie. 

CZYM JEST PADEL?

Padel to nowa gra szybko zdobywająca zwolenników na całym świecie. W Hiszpanii jest już popularniejsza od tenisa, w Szwecji gra w nią ponad pół miliona osób, czyli 5% populacji!

Nie bez znaczenia jest fakt, że padel stał się modny wśród znanych sportowców – grają w niego m.in. szwedzki piłkarz Zlatan Ibrahimovic, były trener Realu Madryt Zinedine Zidane, a u nas chociażby Zbigniew Boniek.

W Polsce dyscyplina raczkuje, ale Ci, którzy już grali, są zazwyczaj zachwyceni.

JAKIE SĄ ZASADY PADLA?

Padel to coś pomiędzy tenisem i squashem. Punkty liczy się jak w tenisie, ale padel jest łatwiejszy od niego do nauczenia. Od squasha jest z kolei mniej wymagający fizycznie.

Gra się na korcie, który jest podobny do tenisowego, ale ma ściany z szyb, o które – w trakcie wymiany – tak jak w squashu można odbijać piłki. Gramy w 4 osoby, co sprawia że łatwiej dobiec do zagrań przeciwników.

To wszystko daje dłuższe i bardziej emocjonujące wymiany, nawet gdy rywalizują początkujący.

ZAGRAJ U NAS

W Fabryce Energii przy ul. Łukasińskiego 110 czekają na Ciebie 3 korty do padla. Możesz u nas wynająć sprzęt, a nasi pracownicy wytłumaczą Ci zasady i pokażą jak grać. Zapraszamy!

NIE WIEM, JAK SIĘ GRA W PADLA

Nasi pracownicy wytłumaczą Ci reguły przed grą, a nawet mogą pokazać w jaki sposób zagrać podstawowe uderzenia.

Przed grą warto również przeczytać zasady na naszej stronie i zobaczyć film pokazujący je w praktyce (poniżej).

W ILE OSÓB GRA SIĘ W PADLA?

W padla gra się w 4 osoby. Można przyjść w 2 i poćwiczyć uderzenia, ale dopiero w czwórkę czuje się prawdziwy smak tej gry. Zadbaj więc o to, by do Fabryki Energii wziąć ze sobą przyjaciół lub rodzinę!

Warto dodać, że specyfika rakiet i to, że piłki mają mniej ciśnienia niż tenisowe sprawiają, że w padla na poziomie amatorskim można grać w każdej konfiguracji: pary mieszane, mężczyźni kontra kobiety, dorośli przeciwko nastolatkom. Po prostu gra jest wolniejsza i bardziej techniczna i silniejsze osoby nie uzyskają takiej przewagi, jak na przykład w tenisie.

nie mam sprzętu do padla

Możesz go wypożyczyć na miejscu. Godzina wypożyczenia rakiety kosztuje 10 zł dla jednej osoby. Puszka zawierająca 3 piłki (na własność) kosztuje 25 zł.

Do gry w padla nie trzeba tak naprawdę nic więcej – przyjdź w dowolnym stroju i butach sportowych (z wyjątkiem korków piłkarskich).

Dopiero na wyższym poziomie zaawansowania warto zainwestować we własny sprzęt. Możesz go kupić w sklepie ze sprzętem do padla na miejscu, w Fabryce Energii.

DOJAZD I KONTAKT

FABRYKA ENERGII
BADMINTON - PADEL - TENIS

Centrum znajduje się na terenie piekarni. Należy skręcić z ulicy Łukasińskiego i przejechać przez szlaban.Następnie jechać/iść wzdłuż budynku po prawej zgodnie z oznaczeniami. Gdy skończy się budynek skręcić w prawo i zostawić auto na parkingu. Wejście do centrum jest kilkadziesiąt metrów dalej, po schodkach w górę.

DARMOWA GODZINA GRY W PADLA

Zostaw nam swój email – dostaniesz godzinę gry w padla za darmo.

Zapisując się zgadzasz się na przesyłanie komunikacji marketingowej zgodnie z Polityką Prywatności.