Szczecińska Liga Badmintona to rywalizacja dla każdego!

Lubisz się zdrowo zmęczyć? Gra na punkty cię motywuje? Lubisz poznawać innych pasjonatów badmintona? Ta liga jest idealna dla ciebie!

Dla kogo jest Liga Badmintona?

Szczecińska Liga Badmintona, w skrócie SLB, powstała z myślą o zawodnikach na każdym poziomie zaawansowania. Zawodnicy podzieleni są na podstawie  doświadczenia na poszczególne grupy. Dzięki temu każdy z zawodników ma szansę zagrać wyrównane mecze i zyskać motywację do dalszej gry.

Jakie są zasady gry?

Przychodząc na ligę gra się systemem grupowym, czyli każdy z zawodników gra z każdą osobą w grupie. Grupę zwycięża osoba, która wygra najwięcej meczów. Cała liga jest podzielona na kilka poziomów. Kiedy zdobędzie się jedno z dwóch pierwszych miejsc w lidze, awansuje się do wyższej ligi. Oznacza to, że podczas następnej kolejki gra się z lepszymi zawodnikami. Osoby zajmujące dwa ostatnie miejsca w grupie ponownie muszą walczyć o awans w niższej grupie. Zazwyczaj gra się do dwóch wygranych setów

Jak się zapisać na ligę?

By zapisać się na ligę, musisz zarejestrować się na stronie Best of 5  a następnie kliknąć przycisk „ZAPISZ SIĘ” i go potwierdzić. 

Jeśli korzystasz z aplikacji Best of 5: BE5T, link do zapisów znajdziesz wyszukując klub „Fabryka Energii”, a następnie klikając w ikonę Pucharu oznaczającą wydarzenia w klubie. Wybierz odpowiednią pozycję i ponownie kliknij „ZAPISZ SIĘ” i potwierdź „TAK, będę”. 

Jeśli na stronę Best of Five przechodzisz ze strony Fabryki Energii, kliknij „Szczecińska Liga Badmintona” i z listy wybierz interesującą cię kolejkę.  Wtedy kliknij „ZAPISZ SIĘ” i potwierdź zgłoszenie „TAK, będę”.  

Jak przygotować się na ligę?

Na ligę przyjdź w sportowym stroju i w butach nadających się do biegania po korcie do badmintona z podeszwą „non-marking”. Woda i przekąski są na miejscu nieodpłatnie dostępne dla każdego zawodnika i osoby towarzyszącej. Jeśli na szybko chcesz podszlifować swoje umiejętności badmintonowe, dołącz do weekendowych warsztatów badmintona z reprezentantem Polski Pawłem Prądzińskim. Więcej informacji o warsztatach znajdziesz TUTAJ.

Jakie są korzyści są z grania w SLB?

  • Gra z osobami na swoim lub wyższym poziomie zaawansowania  
  • Motywacja do dalszych treningów i wygrywania z lepszymi zawodnikami
  • Poznanie innych pasjonatów badmintona
  • Rozegranie wielu meczów z różnymi przeciwnikami w ciągu około dwóch godzin 
  • Możliwość wylosowania  nagrody niespodzianki!
  • Spalenie setek kalorii i satysfakcja z dobrze spędzonego czasu.

DO ZOBACZENIA NA KORCIE!

Facebook
Twitter
Email

DARMOWA GODZINA GRY W PADLA

Zostaw nam swój email – dostaniesz godzinę gry w padla za darmo.

Zapisując się zgadzasz się na przesyłanie komunikacji marketingowej zgodnie z Polityką Prywatności.