Treningi

Niezależnie czy stawiasz pierwsze kroki, czy chcesz podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom – w Fabryce Energii znajdziesz trenerów, którzy Ci w tym pomogą. Oferujemy treningi tenisa stołowego i ziemnego, badmintona i padla. Znajdź instruktora dla siebie i umów się na pierwsze zajęcia!

GUSTAW DUDKA

GUSTAW DUDKA

Licencjonowany instruktor badmintona, trenował wyczynowo kilkanaście lat. Były członek kadry narodowej oraz reprezentant Polski. Srebrny medalista Mistrzostw Europy.

509 652 555

Tomasz Giętkowski

TOMASZ GIĘTKOWSKI

Certyfikowany instruktor badmintona i tenisa. Czynny zawodnik turniejów amatorskich, organizator turniejów i twórca Szczecińskiej Ligi Tenisa.

508 011 955

Rafał Buczek

RAFAŁ BUCZEK

Certyfikowany trener tenisa stołowego, założyciel i prezes klubu Top-Spin. Aktywny zawodnik 2 ligi tenisa stołowego PZTS, organizator licznych turniejów. Prowadzi zajęcia z TENISA STOŁOWEGO.

662 766 666

PAWEŁ KIBAŁA

PAWEŁ KIBAŁA

Certyfikowany trener współpracujący z klubem Top-Spin od początku jego działania. Aktywny zawodnik 2 ligi tenisa stołowego PZTS i niemieckiego klubu ligi regionalnej. Prowadzi zajęcia z TENISA STOŁOWEGO.

662 766 666

KINGA ŁOSIŃSKA

KINGA ŁOSIŃSKA

Certyfikowana trenerka tenisa stołowego współpracująca z klubem Top-Spin od ponad czterech lat. Mistrzyni Województwa w młodzieżowych kategoriach wiekowych. Prowadzi zajęcia z TENISA STOŁOWEGO.

662 766 666

BARBARA MACIOCHA

BARBARA MACIOCHA

Licencjonowana trenerka tenisa ziemnego i padla. Wykładowczyni na kursach trenerskich, reprezentantka kraju i wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w tenisie, racketlonie i padlu. Prowadzi zajęcia z PADLA i TENISA.

504 961 122

IRENEUSZ MACIOCHA

IRENEUSZ MACIOCHA

Właściciel Fabryki Energii i Babolat Polska, były trener tenisa, medalista Mistrzostw Świata i Europy w tenisie amatorskim. Reprezentant Polski w padlu. 

501 220 667

WIKTOR MARENDZIAK

Licencjonowany instruktor Polskiego Związku Tenisowego, od 4. roku życia związany z tenisem i narciarstwem. Utytułowany zawodnik tych sportów, od niedawna zaangażowany także w rozwijanie zainteresowania padlem wśród najmłodszych. Prowadzi zajęcia z TENISA i PADLA dla dzieci i amatorów.

721 878 834

DARMOWA GODZINA GRY W PADLA

Zostaw nam swój email – dostaniesz godzinę gry w padla za darmo.

Zapisując się zgadzasz się na przesyłanie komunikacji marketingowej zgodnie z Polityką Prywatności.