Treningi

Treningi PADLA dla dorosłych i dzieci

Na recepcji Fabryki Energii możesz wykupić KARNET na zajęcia padla. Wybierz odpowiednią dla siebie grupę, kliknij ZAPISZ SIĘ i do zobaczenia na zajęciach!

Jak zapisać się na treningi Akademii Padla lub Padel Ladies

Na stronie lub w aplikacji PLAYTOMIC 

Jak zapisać DZIECKO na treningi PADEL KIDS? 

Na stronie lub w aplikacji Best of Five 

Jak zapisać się na TRENING INDYWIDULANY?

Zadzwoń na numer 504 961 122 lub napisz na basia@fabryka-energii.com.pl w celu ustalenia terminu treningów. Trening i koszt kortu będzie w całości do opłacenia w recepcji. 

Pierwszy trening grupowy jest ZA DARMO!  

Zarejestruj się w aplikacji PLAYTOMIC (dorośli) / Best of Five (dzieci) i zgłoś chęć udziału w treningu. Pierwszy trening grupowy będzie całkowicie DARMOWY!

Dlaczego używamy różnych aplikacji do prowadzenia zapisów na treningi? 

Aktualnie testujemy dwa różne programy do prowadzenia zapisów: Playtomic i Best of Five. W przyszłości ujednolicimy proces zapisów na zajęcia. 

Masz problem z rejestracją przez stronę? 

Skontaktuj się z trenerką Basią – pomoże ci się zapisać na zajęcia i wyjaśni wszelkie wątpliwości: basia@fabryka-energii.com.pl ; 504 961 122.

Nie możesz przyjść na trening? 

Znajdź za siebie zastępstwo lub odwołaj maksymalnie na 24 godziny przed treningiem. W przeciwnym przypadku będziesz musiał/a uregulować płatność za usługi trenerskie w recepcji klubu.

Nie możesz przyjść na trening indywidualny lub grupowy? 

Znajdź za siebie zastępstwo lub odwołaj maksymalnie na 24 godziny przed treningiem. W przeciwnym przypadku będziesz musiał/a uregulować płatność za usługi trenerskie w recepcji klubu.

Niezależnie czy stawiasz pierwsze kroki, czy chcesz podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom – w Fabryce Energii znajdziesz trenerów, którzy Ci w tym pomogą. Oferujemy treningi badmintona, padla, tenisa stołowego i ziemnego oraz treningi motoryczne. Znajdź instruktora dla siebie i umów się na pierwsze zajęcia!

TRENERZY BADMINTONA

TRENER MOTORYKI

TRENERZY TENISA STOŁOWEGO

TRENERZY PADLA I TENISA

DARMOWA GODZINA GRY W PADLA

Zostaw nam swój email – dostaniesz godzinę gry w padla za darmo.

Zapisując się zgadzasz się na przesyłanie komunikacji marketingowej zgodnie z Polityką Prywatności.