Warsztaty Badmintona już 22-23 stycznia!

Wielokrotny Mistrz Polski oraz reprezentant w Mistrzostwach Świata i Europy Elity, Paweł Prądziński, poprowadzi w Fabryce Energii weekendowe warsztaty badmintona dla osób na KAŻDYM poziomie zaawansowania.

Weekendowe warsztaty

W dniach 22-23 stycznia w Fabryce Energii odbędą się warsztaty badmintona prowadzone przez utytułowanego zawodnika i trenera ze Śląska, Pawła Prądzińskiego. W warsztatach mogą wziąć udział osoby na każdym poziomie zaawansowania. Głównym tematem weekendu będzie gra deblowa. Trener skupi się na poprawnym ustawieniu partnerów, serwisie i returnie.

Doświadczony zawodnik i trener

Paweł Prądziński to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Reprezentant Polski w Mistrzostwach Świata i Europy Elity. W rankingu światowym dotarł aż do 68 miejsca. Swoje doświadczenie zawodnicze wykorzystuje w pracy trenerskiej-  posiada międzynarodowe uprawnienia BWF LEVEL COACH i na co dzień pracuje w klubie WKS Śląsk Wrocław Badminton.

Zapisy i opłaty

Na warsztaty można się zapisać bezpośrednio pisząc lub dzwoniąc do prowadzącego: badsportinfo@gmail.com; 600 744 686.  Cena 350zł obejmuje 10 godzin gry, lotki piórowe Babolat, oraz sobotni obiad.

Cykl spotkań w Fabryce Energii

To już kolejna wizyta z warsztatami w Szczecinie. Ostatnim razem Paweł prowadził zajęcia na jesień, jeszcze przed transformacją ośrodka w Fabrykę Energii. Aktualnie w byłym Centrum Badmintona i Tenisa Stołowego można zagrać na aż siedmiu profesjonalnych kortach do badmintona. Jak wyglądała poprzednia edycja możecie zobaczyć w krótkim materiale filmowym na stronie Facebook Fabryki Energii

DO ZOBACZENIA NA KORTACH!

Facebook
Twitter
Email

DARMOWA GODZINA GRY W PADLA

Zostaw nam swój email – dostaniesz godzinę gry w padla za darmo.

Zapisując się zgadzasz się na przesyłanie komunikacji marketingowej zgodnie z Polityką Prywatności.