Cykl turniejów Droga do BABOLAT CUP Fabryki Energii

W Fabryce Energii już 8. października rozpoczynamy BADMINTONOWY cykl turniejów SINGLOWYCH i DEBLOWYCH pod hasłem „Droga do Babolat Cup”.

Dlaczego „Droga do Babolat Cup”?

Babolat Cup to największe wydarzenie badmintonowe w Polsce, odbywające się w Szczecinie i okolicy od ponad dwudziestu lat. To święto zrzeszające coraz większą liczbę zarówno zawodowych, jak i amatorskich graczy badmintona. Szczególnie atrakcyjna jest kategoria „Wesoły Amator”, w której startują osoby nigdy wcześniej nie grające w turniejach tej rangi. Wielu z nich pozostaje w sporcie i w kolejnych latach startują już w odpowiednich dla siebie kategoriach. By nabrać pewności uderzeń i zawczasu skonfrontować się z emocjami towarzyszącymi sportowej zabawie, zapraszamy na cykl turniejów singlowych i deblowych „Droga do Babolat Cup” w Fabryce Energii.

Zabawa dla graczy na KAŻDYM poziomie zaawansowania

Turnieje będą się odbywać naprzemiennie co dwa tygodnie- w jeden weekend będzie turniej singlowy, w następny deblowy. Rywalizacja będzie odbywać się w grupach podzielonych według poziomu zaawansowania. 2 najlepsze osoby z danej grupy awansują do wyższej, dwie najsłabsze w następnej kolejce spróbują swoich szans w niższej grupie.

Idealny sportowy akcent na jesienne weekendy

Planowo rozgrywki grupowe będą trwać około dwóch godzin. To duża dawka sportu skumulowana w niedługim czasie, więc jest to idealny sportowy akcent jesiennego weekendu. Organizator, na podstawie liczby zgłoszeń,  podzieli zawodników na grupy zaawansowania. Uczestników turnieju poinformuje SMSowo w przeddzień wydarzenia, o której godzinie zaczyna się ich grupa.

Singlowo i deblowo

W poprzednich sezonach dostępne były ligi albo tylko sinlgowe, albo deblowe- pamiętne Mexicano. W tym sezonie pogramy i singlowo, i deblowo! Rozgrywki singlowe zaczynają się już 8. pażdziernika, deblowe- tydzień później. Zawodnicy mogą zapisać się do każdego turnieju, a najaktywniejsi na obydwu polach dostaną bardzo wartościową nagrodę za frekwencję. 

Koszulka dla zapisanych na pierwszy termin turniejów, cenne nagrody dla zwycięzców cyklów

KAŻDA zapisana na pierwszy termin osoba dostanie KOSZULKĘ od firmy Babolat! 

Na koniec każdego turnieju wśród uczestników rozlosowane zostaną upominki, zwycięzcy grup zapewnią sobie DARMOWE WEJŚCIE na kolejny turniej, a zwycięzcy całego cyklu- wygrają rakiety , torby i obuwie sponsora tytularnego. 

Jak się zapisać?

Do turnieju można się zapisać: 

  1. Przez stronę rezerwacji kortów Fabryki Energii: 
 
   2. Przez aplikację BE5T, w zakładce z ikonką pucharu. 
W razie problemów z zapisami można zadzwonić na numer: 502 758 431
Na turniej można się zapisać na stronie rezerwacji Fabryki Energii
Na turniej można się zapisać również przez aplikację BE5T

Dla kogo są turnieje?

Dla każdej osoby grającej w badmintona! 

  • Dopiero zacząłeś grać? Nie ma problemu! Zagrasz w grupie z innymi początkującymi zawodnikami.
  • Grywasz trochę częściej, ale jeszcze nigdy nie brałeś udziału w turnieju? To idealny start dla ciebie, wśród innych graczy Fabryki Energii. 
  • Już od wielu lat rywalizujesz na poziomie lokalnym i ogólnopolskim? Już wiesz, że i tutaj znajdziesz godnych siebie rywali, przygotujesz się do swoich rozgrywek i uzyskasz szansę na zgarnięcie głównej nagrody! 

Dobra zabawa gwarantowana!

Wystarczy przyjść, i w towarzystwie innych badmintonowych pasjonatów napełnić się sportową energią na cały tydzień. Do zobaczenia w Fabryce Energii!

 

Więcej informacji na temat turnieju partnerskiego można zdobyć na stronie Facebook Babolat Cup.

Facebook
Twitter
Email

DARMOWA GODZINA GRY W PADLA

Zostaw nam swój email – dostaniesz godzinę gry w padla za darmo.

Zapisując się zgadzasz się na przesyłanie komunikacji marketingowej zgodnie z Polityką Prywatności.