ZAPISZ SIĘ na Deblową Ligę Badmintona MEXICANO

W tym artykule znajdziesz link do zapisów na Deblową Ligę Badmintona Mexicano oraz dowiesz się więcej na jej temat.

Czym jest Deblowa Liga Badmintona Mexicano?

 Mexicano to liga, na którą zapisujesz się indywidualnie. Dedykowana tej grze aplikacja początkowo losowo dobiera partnerów do gry.  Gra się deblowo około 10 meczów w sumie do 21 punktów. Po każdym meczu aplikacja na podstawie wyników dobiera pary tak, by gra była jak najbardziej wyrównana. Punkty, które każda z osób zdobędzie we wszystkich meczach sumują się, i na ich podstawie wyłaniani są zwycięzcy. 

Jak zapisać się na Deblową Ligę Badmintona Mexicano?

Na ligę możesz zapisać się:

a) przez stronę Fabryki Energii klikając „REZERWUJ„, następnie rozwijając panel „Szczecińska Liga Badmintona” z lewej strony ekranu i klikając na odpowiednią kolejkę . 

b) przez aplikację BE5T. 

Należy pobrać aplikację BE5T- wyskakuje z opisem „Squash apka BE5T Best of Five / bo5.pl squash tenis badminton. 

Po pobraniu aplikacji i zalogowaniu, należy wybrać klub „Fabryka Energii” i tam kliknąć ikonę Pucharu (przedostatnia na górnym panelu aplikacji). Tam pojawią się aktualne i planowane wydarzenia, m.in. Szczecińska Liga Badmintona- Deblowa Liga Mexicano runda 1. Tam się zapisujemy i opłacamy ligę. 

Jak zapłacić za ligę?

Najlepiej zrobić to online, podczas zapisywania się na ligę kliknąć „Opłać wpisowe online”. 

Ligę można też opłacić w recepcji klubu, jednak opłata jest wtedy o 10zł droższa. 

Koszt ligi- 35zł płatne online do poniedziałku przed sobotnią ligą, 50zł po terminie w recepcji klubu. 

Fabryka Energii na każdą ligę przygotowuje poczęstunek dostępny dla wszystkich grających i osoby towarzyszące. 


Dlaczego warto zagrać?

  1. Poznajesz inne osoby na podobnym poziomie gry. Pracownicy Fabryki Energii stworzą odpowiednie grupy Whatsapp, na których będzie się można umawiać na grę, treningi i inne tego typu wydarzenia, możecie też się indywidualnie wymienić numerami telefonów. 
  2. Rozwijasz się jako zawodnik. Gra deblowa wymaga innych umiejętności niż gra singlowa. Wymiany są szybkie, rozwiązania taktyczne emocjonujące, można szybko zrobić duże postępy w grze. 
  3. Debel świetnie wpływa na zdrowie. Jest mniej wymagający fizycznie niż gra singlowa, jednak uderzenia są szybsze, w związku z czym ćwiczysz zarówno swoje ciało, jak i umysł. 
  4.  Dobrze się bawisz. Więcej osób na korcie, więcej wymian, więcej zaskakujących rozwiązań. To wszystko wyzwala dużo endorfin i pozwala na niezłą zabawę. 
  5. Liga trwa dokładnie 2 godziny. Dzięki temu możesz łatwo zaplanować swój dzień i po dobrze spędzonym czasie na korcie, dobrze spędzić resztę dnia. 

Dla kogo jest Deblowa Liga Badmintona Mexicano?

Dla wszystkich chętnych! Aplikacja poziomuje zawodników, więc najlepsi o zwycięstwo walczą między sobą, natomiast osoby średniozaawansowane i początkujące- o punkty rywalizują między sobą, okazjonalnie mając szansę zagrać przeciwko lepszym zawodnikom. 

Liczy się dobra zabawa, a ta jest gwarantowana podczas każdej kolejce!

Do zobaczenia w Fabryce Energii!

 

Facebook
Twitter
Email

DARMOWA GODZINA GRY W PADLA

Zostaw nam swój email – dostaniesz godzinę gry w padla za darmo.

Zapisując się zgadzasz się na przesyłanie komunikacji marketingowej zgodnie z Polityką Prywatności.