DARMOWY turniej PADLA dla dzieci już w ten weekend!

Puchar Babolata PFP Fabryki Energii w kategoriach JUNIOR i KIDS!​

Już w TEN WEEKEND! 17. czerwca zapraszamy na kolejną, finalną przed wakacjami edycję turnieju PUCHAR BABOLATA Fabryki Energii PFP w kategoriach Junior i Kids!

Turniej ma za zadanie popularyzować aktywny sposób spędzania czasu wśród dzieci i młodzieży i adresowany jest do dzieci na każdym etapie rozwoju fizycznego, sportowego i padlowego w wieku 7- 14 lat.

Dwa turnieje dla dwóch grup wiekowych

Dzieci zostaną podzielone na kategorie wiekowe. Dzieci w wieku 10-14 lat oraz te już trenujące w Fabryce Energii swój turniej rozegrają w godzinach 10.00- 12.00. Grę rozpoczną profesjonalną rozgrzewką oraz omówieniem zasad i podstawowej techniki uderzeń. Dzieci będą rozgrywać mini mecze zmieniając się w parach na zasadzie gry „Americano”. Instruktor Padla, Dominik Grabowski, na miejscu wyjaśni wszystkie zasady tej rozgrywki. 

Dzieci młodsze, w wieku 6-9 lat, swoją zabawę na kortach rozpoczną o godzinie 12.00. Na korcie rozgrzeją się w formie gier i zabaw z piłkami i rakietą. Instruktor wyjaśni podstawowe zasady gry i przygotuje dzieci do rozgrywania skróconych meczów z prawdziwą punktacją. Na koniec zabawy będą miały szansę upolować nagrody strącając pachołki z ukrytymi pod nimi niespodziankami. 

 

Każde dziecko będzie miało szansę wylosować wartościową nagrodę!

Pomiędzy turniejami odbędzie się ROZDANIE PUCHARÓW dla grupy starszych zawodników oraz LOSOWANIE NAGRÓD. Każde dziecko biorące udział w turnieju JUNIOR lub KIDS będzie miało szansę wylosować wartościową nagrodę firmy BABOLAT i partnerów Fabryki Energii.

Pomiędzy meczami będzie można zregenerować siły przy poczęstunku i wodzie zapewnionej dzieciom przez organizatorów. 

Wakacje rakietowe

Miasto Szczecin sponsorem turnieju

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin. Oznacza to, że koszt wpisowego do turnieju wynosi 0 zł. Partycypacja w zabawie i wszystko, co ona obejmuje, jest dla uczestnika DARMOWA!

Jak zapisać dziecko na turniej? 

Kliknij w ikonę „ZAPISZ SWOJE DZIECKO” i postępuj zgodnie z wymaganiami strony. 

W razie problemów z rejestracją skontaktuj się z biurem Fabryki Energii. Możesz to zrobić dzwoniąc na numer 502 758 431 lub pisząc na adres: biuro@fabryka-energii.com.pl

Często zadawane pytania:

Chcesz przyjść z dziećmi swoimi i znajomych? Daj znać w biurze Fabryki Energii ilu osób w jakim wieku ze sobą przyprowadzisz. Dopiszemy je do zabawy na miejscu.

Nie jesteś pewien, czy twoje dziecko będzie chciało brać udział w rozgrywkach? Nie ma problemu! Niech przyjdzie i samo się przekona, czy będzie chciało brać udział w grze. Może po prostu kibicować znajomym i nabrać pewności do gry w swoim czasie. 

Moje dziecko ma 8-9 lat i trenuje od dłuższego czasu w tenisa. Do której grupy go zapisać? Zachęcamy do zapisywania dzieci „ogarniętych” sportowo do grupy JUNIOR startującej o godzinie 10.00.

Moje dziecko ma 6-7 lat, było na Warsztatach Rakietowych w Fabryce Energii i/lub chodzi na zajęcia padla. Do której grupy je zapisać?  Dzieci w tym wieku powinny grać z rówieśnikami i odpowiednim dla nich sprzętem, który znajdzie się dla nich w grupie KIDS o godzinie 12.00.

Kompletnie nie wiem, do której grupy zapisać moje dziecko. Zadzwoń do biura Fabryki Energii. Zadamy kilka pytań i dopiszemy dziecko do odpowiedniej grupy. 

Moje dziecko nigdy nie grało w padla. Niezbyt wie o co chodzi w tej grze. Ta zabawa jest właśnie dla twojego dziecka! Dzięki temu turniejowi dzieci będą mogły poznać sport, poczuć rakietę i piłkę, oraz nauczyć punktacji w padlu. Instruktor w trakcie rozgrzewki wyjaśni podstawy punktacji i techniki w padlu i w razie potrzeby- będzie służył pomocą. 

Jak przygotować dziecko na turniej? Wystarczy sportowy strój i buty. Na miejscu wyposażymy dziecko w rakietę i piłki. 

Kiedy będzie następny turniej tego typu? W sezonie wakacyjnym jedyne turnieje dla dzieci będą podczas Warsztatów Rakietowych, na które wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy. Na warsztaty dzieci można zapisać tutaj. Więcej turniejów tego typu, choć w tym roku już bez wsparcia miasta, odbędzie się w roku szkolnym 2023/23.

Dziecku podoba się padel. Kiedy odbywają się treningi? Treningi grupowe odbywają się we wtorki o godzinie 18.00 i czwartki o godzinie 17.00. Grupa JUNIOR trenuje w poniedziałki o godzinie 17.00. Więcej o treningach przeczytasz tutaj

Do zobaczenia w Fabryce Energii!

Facebook
Twitter
Email

DARMOWA GODZINA GRY W PADLA

Zostaw nam swój email – dostaniesz godzinę gry w padla za darmo.

Zapisując się zgadzasz się na przesyłanie komunikacji marketingowej zgodnie z Polityką Prywatności.