Znamy zwycięzców serii dwóch turniejów PADLA dla dzieci!

Na przełomie maja i czerwca odbyły się dwa turnieje padla z serii PUCHAR BABOLATA Fabryki Energii PFP w kategoriach Junior i Kids.

Turnieje były zorganizowane w celu popularyzowania aktywnego spędzania czasu wśród dzieci i młodzieży i adresowane były do dzieci na każdym etapie rozwoju fizycznego, sportowego i padlowego w wieku 7- 14 lat.

Dwa turnieje dla dwóch grup wiekowych

Dzieci zostały podzielone na kategorie wiekowe. Dzieci w wieku 10-14 lat oraz te już trenujące w Fabryce Energii swoje turnieje rozgrywały w godzinach 10.00- 12.00. Każdy z turniejów poprzedzony był profesjonalną rozgrzewką oraz omówieniem zasad i podstawowej techniki uderzeń. Dzieci rozgrywały mini mecze zmieniając się w parach na zasadzie gry „Americano”. Instruktor Padla, Dominik Grabowski, sprawnie poprowadził obydwie imprezy i w razie potrzeby – służył pomocą i poradą.  

Każdy turniej zaczynał się profesjonalną rozgrzewką. W razie potrzeby instruktor Dominik służył pomocą.

Dzieci młodsze, w wieku 6-9 lat, swoją zabawę na kortach rozpoczynały o godzinie 12.00. Ich rozgrzewki poprowadzony były w formie gier i zabaw z piłkami i rakietą. Instruktor wyjaśnił podstawowe zasady gry i przygotował dzieci do rozgrywania skróconych meczów z prawdziwą punktacją. Na koniec zabawy dzieciaki miały szansę upolować nagrody strącając pachołki z ukrytymi pod nimi niespodziankami. 

Każde dziecko miało szansę wylosować wartościową nagrodę!

Pomiędzy turniejami miało miejsce ROZDANIE PUCHARÓW dla grupy starszych zawodników oraz LOSOWANIE NAGRÓD. Każde dziecko biorące udział w turnieju JUNIOR lub KIDS miało szansę wylosować wartościową nagrodę firmy BABOLAT i partnerów Fabryki Energii.

Pomiędzy meczami będzie można zregenerować siły przy poczęstunku i wodzie zapewnionej dzieciom przez organizatorów. 

Główne nagrody wywalczyli: 

Turniej Puchar Babolata PFP Fabryki Energii 17.06.2023:
 
JUNIOR:
🥇Natalia
🥈Antek
🥉Ivan
 
KIDS:
🏅Zuza
🏅Pola
🏅Ignacy
 
Turniej Puchar Babolata PFP Fabryki Energii 21.05.2023:
 
JUNIOR:
🥇Kuba
🥈Zuza
🥉Wojtek
 
KIDS:
🏅Pola
🏅Janek
🏅Freja
 
Sam fakt wzięcia udziału w zawodach był zwycięstwem każdego z dzieci. Dlatego KAŻDE DZIECKO z turniejów wyszło zwycięskie, z własną wartościową nagrodą. 

Już wkrótce pierwsze w historii polskiego padla Mistrzostwa Polski PFP Dzieci i Juniorów

Zawodnicy biorący udział w turniejach mogą zapisać się na nadchodzące Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji Padla w kategoriach Dzieci i Juniorów. Będzie to historyczne wydarzenie – po raz pierwszy w krótkiej historii polskiego padla Mistrzostwa Polski odbędą się w kategoriach Juniorskich! Wstępne zapisy przyjmowane są na stronie Fabryki Energii

Miasto Szczecin sponsorem turnieju

Zadanie było współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin. Oznacza to, że koszt wpisowego do turnieju wynosił 0 zł. Partycypacja w zabawie i wszystko, co ona obejmuje, była dla wszystkich dzieci DARMOWA!

Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z turniejów. 

Facebook
Twitter
Email

DARMOWA GODZINA GRY W PADLA

Zostaw nam swój email – dostaniesz godzinę gry w padla za darmo.

Zapisując się zgadzasz się na przesyłanie komunikacji marketingowej zgodnie z Polityką Prywatności.