PADEL DOUBLE czyli Deblowa Liga Padla Fabryki Energii!

STARTUJEMY Z DEBLOWĄ LIGĄ PADLA FABRYKI ENERGII!

PADEL DOUBLE – Deblowa Liga Padla Fabryki Energii- to liga, którą gramy w parach przeciwko innym zespołom.

Zapisane pary podzielone zostaną na grupy. Na rozegranie wszystkich meczów danej kolejki będzie ok 1 miesiąc. Wstępnie zaplanowane są 3 kolejki zakończone turniejem MASTERS!

Regulamin rozgrywek:

1. Organizatorem Deblowej Ligi Padla Fabryki Energii jest Fabryka Energii, ul. Łukasińskiego 112, a dyrektorem rozgrywek jest Barbara Maciocha, 504 961 122, basia@fabryka-energii.com.pl

2. Każdy z uczestników zawodów zobowiązuje się do przestrzegania tego regulaminu oraz regulaminu Fabryki Energii dostępnego na stronie https://fabryka-energii.com.pl/wp-content/uploads/2022/12/Regulamin-Fabryki-Energii.pdf 

3. Prawo do gry mają wszystkie osoby w wieku 18+ lat, które zgłosiły swoje uczestnictwo oraz wniosły organizatorowi opłatę wpisową w wysokości 70zł / osobę. 

4. Dopuszczalne są zgłoszenia ze stałym, zdefiniowanym podczas zapisów lub przy zmianie kolejek partnerem. Dozwolone jest rozegranie meczu z inną osobą, jednak nie może to być osoba z wyższej ligi. 

5. Można dołączyć do rozgrywek na przełomie kolejek. Pary dołączające do rozgrywek zostaną przydzielone do odpowiedniego poziomu na podstawie własnego poziomu gry i osądu organizatora.  

6. Rozgrywki podzielone są na kolejki, w których pary poszczególnych lig będą rozgrywać mecze każda z każdą. 

7. Za każdy rozegrany mecz para będzie mogła zdobyć maksymalnie 3 punkty. Pary z największą liczbą punktów awansują do wyższej ligi, pary z najniższą liczbą punktów spadają do ligi niższej. Jeśli pary mają równą liczbę punktów- o awansie/spadku decydować będzie mała tabela- więcej informacji w zasadach rozgrywek poniżej. Liczba par awansujących i spadających zależy od liczby par w grupie.  

8. Po zakończeniu rozgrywek rozegrany zostanie turniej MASTERS, gdzie rozstawienia będą zależeć od wyników w ostatniej kolejce ligi. 

9. Każdy uczestnik ligi zgadza się na udostępnienie jego danych kontaktowych zawodnikom danej kolejki w celu umawiania się na mecze oraz zgadza sie na udostępnianie przez Fabrykę Energii zdjęć z wydarzenia. 

10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie w każdym momencie trwania rozgrywek. 

11. ZAPISY SĄ PRZEZ STRONĘ: 

https://bo5.pl/fabrykaenergii/PADEL+DOUBLE+-+Deblowa+Liga+Padla+Fabryki+Energii-Runda+1,14886.html#players 

 

ZASADY ROZGRYWEK

1. Warunkiem rozegrania meczu jest umówienie się z przeciwnikami na wybrany mecz w ramach czasowych danej rundy. Organizator przedstawi sugerowany terminaż rozgrywek oraz udostępni numery telefonów osób w danej kolejce do umówienia się na mecz. 

2. Każdy mecz składa się z trzech setów i może zakończyć się wynikiem 3:0 lub 2:1. Każdy set jest punktowany

3. W przypadku gdy do zakończenia czasu rezerwacji pozostało 15 minut, a mecz nie jest rozstrzygnięty, obowiązują następujące zasady: należy dokończyć rozgrywany gem. Jeżeli w nieskończonym secie jedna z par ma przewagę przełamania, uznaje się, że set został przez nią wygrany. Jeżeli żadna z par nie ma przewagi przełamania, należy rozegrać tie-breaka do 7 punktów, który decyduje o tym, kto zdobędzie tego seta. Jeżeli po tym kroku wynik wciąż nie jest rozstrzygnięty, to każdy kolejny set rozgrywany jest w formie tie-breaka do 7 punktów.

4. Na każdy mecz wymagana jest rezerwacja kortu na 120 minut. Opłacając kort ONLINE należy podać kod: DLPFE by cena kortu obniżyła się o dodatkowe 10% . 

5. Rezerwacji na mecz ligowy należy dokonywać przez system BO5. By móc skorzystać ze zniżki na mecz ligowy- opłać rezerwację ONLINE wpisując kod DLPFE. Zniżka obowiązuje jedynie na mecze ligowe, których wynik zostanie podany na recepcji zaraz po meczu. Jeśli kod zostanie użyty na pozaligowy mecz, gracze będą musieli dopłacić różnicę w cenie na recepcji. 

6. Zawodnicy dzielą się opłatą za wynajęcie kortu i zakup piłek. Dopuszczalne jest rozegranie meczu używanymi piłkami za zgodą wszystkich zawodników danego meczu. 

7. Wynik spotkania należy podać na recepcji klubu zaraz po zakończonym meczu. 

8. Osoba zastępująca stałego partnera nie może należeć do rozgrywek w wyższej lidze. 

9. Jeśli gracze nie umówią się na grę przed zakończeniem danej kolejki- otrzymują 0:0 punktów za dany mecz. Jeśli jedna z par uniemożliwia rozegranie meczu (np jest kontuzjowana lub nieobecna w trakcie trwania ligi, a wiedząc o przyszłej nieobecności- nie rozegrała zawczasu swoich meczów)- po konsultacji z organizatorem możliwe jest przyznanie walkovera równego wynikowi 3:0. 

10. Przy ustalaniu kolejności w tabeli decyduje kolejno: 

– liczba punktów

– mecze bezpośrednie , tzw mała tabela: suma punktów, stosunek setów, stosunek gemów. 

11. Wszelkie wątpliwości i zmiany należy zgłaszać do Organizatora rozgrywek.

 

BONUSY

Dla każdej zapisanej pary- 2 KOSZULKI GRATIS!

Na każdy mecz opłacony online- dodatkowa zniżka 10% przy rezerwacji i opłaceniu kortu ONLINE.

Turniej MASTERS  z wartościowymi nagrodami na zakończenie sezonu!

Zdobyte w Padel Double punkty będą się wliczać do rankingu Polskiej Federacji Padla!

Mecze można wpisywać w aplikacji PLAYTOMIC aby rzetelniej wyliczała poziom gry.

 

ZAPISY: przez system BE5T, po rejestracji. Podczas zapisów w komentarzu wpisz imię i nazwisko swojego deblowego partnera. 

Facebook
Twitter
Email

DARMOWA GODZINA GRY W PADLA

Zostaw nam swój email – dostaniesz godzinę gry w padla za darmo.

Zapisując się zgadzasz się na przesyłanie komunikacji marketingowej zgodnie z Polityką Prywatności.