Treningi PADLA z argentyńskim trenerem- ruszają zapisy!

Już w weekend 11-12 marca do Fabryki Energii przyjedzie argentyński trener by poprowadzić treningi ze szczecińskimi graczami.

Victor Zayas to argentyński trener i zawodnik aktualnie mieszkający w Berlinie. W padla gra od czwartego roku życia, aktualnie ma 32 lata. W swojej karierze zawodniczej trenował z najlepszymi argentyńskimi padlistami, aktualnie grywa na najwyższym w Europie amatorskim poziomie. Współtworzył materiały do internetowych kursów padla. Do Szczecina przyjedzie na weekend 11-12. marca by podzielić się swoją wiedzą z lokalnymi zawodnikami.
Jak będą wyglądać zajęcia? 

Trener podjął decyzję, by prowadzić zajęcia w kameralnych grupach i indywidualnie. Będzie można wykupić trening indywidualny, w parach, w trzy lub cztery osoby na 1 godzinę lub półtorej. Zawodnicy sami dobierają się w grupy i indywidualnie rozliczają się za trenera i kort według poniższego cennika. Pamiętajmy, by do ceny doliczyć koszt kortu. 

Jak zarezerwować trening?

Zanim zarezerwujesz trening, podejmij decyzję czy trenujesz indywidualnie czy w grupie. Jeśli w grupie- umów osoby do wspólnego trenowania. 

1. Trening zarezerwuj na recepcji klubu – telefonicznie lub osobiście, podając liczbę osób na treningu oraz ustalając z recepcją dogodne godziny. 

2. W przeciągu 3ch dni potwierdź rezerwację na recepcji klubu płacąc z góry za kort oraz trenera (płatne osobno w Euro- pieniądze zostaną przekazane trenerowi). Brak uiszczenia opłaty w terminie skutkuje zwolnieniem miejsca innym osobom. 

Uwaga- Jeśli musisz odwołać trening- zacznij od kontaktu z recepcją. Ta skontaktuje się z pierwszymi oczekującymi na liście rezerwowych. Trening można odwołać najpóźniej na 3 dni przed treningiem. 

Wstępne godziny do rezerwacji: 

Dostępne godziny będzie można skonsultować z recepcją. Polecamy kontakt osobisty lub telefoniczny.

502 758 431

Czekamy na ciebie w Fabryce Energii!
Facebook
Twitter
Email

DARMOWA GODZINA GRY W PADLA

Zostaw nam swój email – dostaniesz godzinę gry w padla za darmo.

Zapisując się zgadzasz się na przesyłanie komunikacji marketingowej zgodnie z Polityką Prywatności.