Warsztaty SPORTÓW RAKIETOWYCH w FERIE 2022

Ruszyły zapisy na warsztaty SPORTÓW RAKIETOWYCH, tzw. RACKETHLONA, dla dzieci i juniorów.

Czym jest rackethlon?

Jest to połączenie czterech sportów rakietowych. W Fabryce Energii na racketlon składają się:

  1. Tenis stołowy
  2. Badminton
  3. Padel
  4. Tenis 
Warsztaty podzielone będą na bloki treningowe w wyżej wymienionych sportach. Ostatniego dnia warsztatów rozegrany zostanie pierwszy w historii Fabryki Energii turniej RACKETHLONA dla dzieci i młodzieży z NAGRODAMI!
 

Dla kogo przeznaczone są warsztaty? 

 
Warsztaty przeznaczone są dla juniorów w wieku od 9- 14 lat. Jako, że niektórzy zawodnicy są lepsi w jednych sportach, a mniej zaawansowani lub początkujący w innych, to w miarę możliwości zostaną podzieleni na grupy umiejętnościowe w każdym ze sportów. W ten ich postęp w każdym ze sportów zostanie zmaksymalizowany! 
 

W jakich godzinach prowadzone są zajęcia?

 
Zawodników można przyprowadzić już od godziny 7.30, a odebrać najpóźniej o 16.30Przerwa obiadowa jest około godziny 12.00. Warsztaty zaplanowane są na pierwszy tydzień ferii, w dniach 31.01. do 04.02.2022. 
Prosimy o deklarację ram czasowych, kiedy uczestnik pojawi się na warsztatach, oraz o której zostanie odebrany. Przykładowo: przybycie o godzinie 8.30, odbiór o 16.00. 
 

Ile kosztują warsztaty?

 Cena warsztatów za 1 dzień wynosi 120zł/osobę. Można też zapłacić za 5 dni z góry- cena za 5 dni wyniesie wtedy jedyne 500zł. W cenę wliczone są przekąski (owoce, wafle, woda) jednak nie jest wliczony koszt obiadu- można go dokupić codziennie rano zgłaszając chęć wykupienia obiadów dla zawodnika. Więcej na ten temat w akapicie Przekąski i obiad. Opłatę za warsztaty należy uiścić w recepcji klubu w pierwszy dzień warsztatów lub wybrany dzień w przypadku dochodzących na wybrane dni uczestników. Przyjmujemy płatność zarówno gotówką, jak i kartą
 

Jak zapisać zawodnika na warsztaty?

Zapisy przyjmowane są emailowo : basia@fabryka-energii.com.pl. Należy podać:
  1. imię i nazwisko zawodnika
  2. imię i nazwisko opiekuna prawnego
  3. numer kontaktowy do opiekuna/opiekunów prawnych
  4. adres zamieszkania zawodnika
  5. uwagi dot. dziecka (alergie, medykamenty, kontuzje i inne informacje ważne dla trenerów i opiekunów)

Kim jest osoba prowadząca warsztaty?

Trenerem głównym warsztatów jest Barbara Maciocha, medalistka Mistrzostw Polski w racketlonie, tenisie i padlu. Basia jest trenerem 2 klasy tenisa ziemnego i wykładowcą na kursach trenerskich, oraz instruktorem padla- jednym z pierwszych w Polsce. Prowadzi też wykłady na temat animacji w sportach rakietowych oraz kursy na trenera Cardio Tennisa (inTENNSity).  

Przekąski i obiad

Pomiędzy treningami uczestnicy będą mogli się posilić drobnymi przekąskami przygotowanymi dla nich przez Fabrykę Energii w pokoju wspólnym. Jest opcja wykupienia obiadów z dowozem z bistro „Solniczka”. Menu jak na załączonym obrazku. Koszt obiadu to w sumie 16zł (z opakowaniem). Opłatę za obiady prosimy dostarczyć w gotówce do recepcji klubu. 

Jak przygotować dziecko na warsztaty?

Uczestnik powinien mieć sportowy strój z koszulką (lub więcej) na zmianę, zarówno długie jak i krótkie spodenki, oraz buty z podeszwą „non-marking„. Jeśli dzieci mają rakiety do sportów rakietowych– należy je wziąć ze sobą. Podczas warsztatów do picia będą woda i herbata- jeśli dziecko pija co innego, należy je w to wyposażyć. To samo dotyczy przekąsek- dostępne będą owoce i wafelki. 

Gdzie można uzyskać więcej informacji?

W razie pytań prosimy zadzwonić lub napisać bezpośrednio do głównego trenera warsztatów na numer 504 961 122 lub email basia@fabryka-energii.com.pl

DO ZOBACZENIA NA KORTACH!

Facebook
Twitter
Email

DARMOWA GODZINA GRY W PADLA

Zostaw nam swój email – dostaniesz godzinę gry w padla za darmo.

Zapisując się zgadzasz się na przesyłanie komunikacji marketingowej zgodnie z Polityką Prywatności.